AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Kinematografia dhe televizioni

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kino-Televizioni nėpėr Botė

Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės
Moderatorėt: sweetelbasanllie, ERGYS07
11Wed Mar 19, 2008 3:45 am
Hot_Girl Aktori/aktorja juaj e preferuar ?
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 0DarkAngel374prej Wed Mar 19, 2008 10:11 am
DarkAngel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 050_cent196prej Wed Mar 12, 2008 11:07 am
50_cent Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:sweetelbasanllie, ERGYS07
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės