AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Informatikė dhe Internet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti i programimit

Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi
Moderatorėt: sweetelbasanllie, ERGYS07
19Mon Mar 24, 2008 3:19 am
DarkAngel Art Design
Asnjė mesazh i ri

Pyetni ekspertėt

Pyetni ekspertėtKy forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.
Moderatorėt: sweetelbasanllie, ERGYS07
11Sun Mar 30, 2008 5:34 am
Admin Website per te matur shpejtesine e internetit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 1Admin497prej Tue Apr 01, 2008 12:43 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin215prej Wed Mar 19, 2008 12:06 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:sweetelbasanllie, ERGYS07
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės