AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.   Mon Mar 10, 2008 5:20 am

Pėrshėndetje!

Nė kėtė forum trajtohen tema universale dhe probleme qė hasen nė tė gjitha shoqėrite e botes.

Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum!

1. Ėshtė e rėndėsishme qė anėtarėt tė respektojnė temėn e hapur duke iu pėrmbajtur asaj qė trajtohet aty. Nė rast se postimet nuk do i pėrmbahen temės do tė transferohen tek Koshi i posteve. Gjithashtu pėrpara se tė hapni njė temė tė re hidhini nje sy temave tė hapura mė parė nė mėnyrė qė tė shmanget hapja e dy temave njėsoj.

2. Respektoni mendimin e gjithsecilit. Liria e fjalės dhe e mendimit ėshtė e drejtė e tė gjithėve.

3. Nuk lejohen: ofendime, sharje apo sulme ndaj njėri-tjetrit. Kjo do tė nxiste debate tė panevojshme, acarime, fyerje e rrjedhimisht devijim nga pėrmbajtja e temės.

4. Gjuha e kėtij forumi ėshtė Shqip!

Ju falenderoj pėr kohėn qė shpenzoni nė kėtė forum!

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek: