AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Emri juaj nė Japoni!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Emri juaj nė Japoni!   Wed Mar 19, 2008 10:23 am

A- ka
B- tu
C- mi
D- te
E- ku
F- lu
G- ji
H- ri
I- ki
J- zu
K- me
L- ta
M- rin
N- to
O-mo
P- no
Q- ke
R- shi
S- ari
T-chi
U- do
V- ru
W-mei
X-na
Y- fu
Z- zi

ky eshte alfabeti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unikkatil
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 43
Age : 28
Registration date : 10/03/2008

MesazhTitulli: Re: Emri juaj nė Japoni!   Thu Mar 20, 2008 12:51 pm

kuruki

_________________
cdo njeri e ka nje zemer...rral cdo kush e perdor at zemer..po ti???duhet me e rujt se esht i vetmi sen qe ki.....................unikkatil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albania.yoo7.com
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Emri juaj nė Japoni!   Thu Mar 20, 2008 12:58 pm

kutokuka e paskam sa interesant:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Emri juaj nė Japoni!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Emri juaj nė Japoni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Argėtim & zbavitje :: Lojra dhe rebuse-
Kėrce tek: