AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria e parė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Dashuria e parė   Wed Mar 19, 2008 10:35 am

Mendoni se dashuria e pare nuk harrohet kurre?
Si e vleresoni shprehjen " njeriu dashuron shume here ne jete dhe cdo rast ndryshe nga hera tjeter"?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweetelbasanllie
Supermoderator
Supermoderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 31
Location : tirana
Job/hobbies : shkollare
Humor : coool
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parė   Mon Mar 31, 2008 11:14 am

dashuria e pare nuk harrohet besoj sepse kam dashur nje cun qe ne kopesht e nuk e kom harruar... Very Happy Smile

_________________
shi.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parė   Tue Apr 01, 2008 6:28 am

hahhahah oj dreq po shejtane ngele ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parė   Fri Apr 04, 2008 12:02 pm

Dashuria e pare, thuhet qe nuk harrohet sepse ajo eshte pikerisht e para here ne gjithcka. Ne ndjenjat qe kemi provuar, ne pritjet dhe netet pa gjume qe kemi kaluar duke menduar per te. E aq me shume qe kjo dashuri kalohet ne nje periudhe moshe shume delikate dhe qe eshte ne zhvillim e siper njeriu si fizikisht ashtu edhe karakterialisht Smile

Cdo dashuri nuk eshte e njejte me ate perpara apo ate qe do vij me pas, sepse edhe ne rritemi ne cdo marrdhenie tonen. Mesojme me shume ne cdo lidhje dashurore. Edhe epokat qe ato jetohen jane te ndryshme, prandaj edhe dashurite jane te ndryshme ...sigurisht sepse edhe personat jane te ndryshem.

Edhe pse mund te kete qene jo fatlume dashuria e pare, ajo gjithmone mbetet si nje kujtim i kendshem.

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria e parė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria e parė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Romanca dhe Dashuria-
Kėrce tek: