AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aventura e njė nate!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Aventura e njė nate!   Wed Mar 19, 2008 10:36 am

Sa here valle perdhunuam shpirtin tone?

Sa here rame ne shtrat me iluzione dhe te nesermen te grisur kuptuam qe urrejme vetveten?

Sa here mashtruam veten ne shtreter te huaj?

Sa here grisem ate pakes njerzillek te mbetur ne mengjese te mbytura te nje te neserme si e djeshmja?

Sa here mashtruam dhe tunduam veten me ide dhe epshe qe kurre nuk do te mbushin ate boshllek qe me te vertete kerkojme te evitojme?

Per ēfare?Per ke?Per nje orgazem me shume,nje tradheti me shume,nje trofe me shume,nje enderr me shume....

Nje kazem me shume ne nje rruge qe s'kemi ndertuar ende ose perpiqemi te ndertojme.

I lodhur........ vertetesisht une!
E urrej kete fakt.

A ju kane ndodhur dashuri vetem per nje nate?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweetelbasanllie
Supermoderator
Supermoderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 31
Location : tirana
Job/hobbies : shkollare
Humor : coool
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Aventura e njė nate!   Mon Mar 31, 2008 11:11 am

une sjam dakort me kte lloj dashurie......por nese njeriu per nje nate do harrontekte realitet te qelbur mendoj se do tia vlente...per nje nate mund te ndjesh ate qe smundesh ta ndjesh per nje jete te tere...ka njerez qe gjithe jeten e tyre nuk gjejne dot ate qe duhet ne dashuri ...shpirtin binjak...

_________________
shi.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aventura e njė nate!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Romanca dhe Dashuria-
Kėrce tek: