AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si do te ishte jeta pa dashuri?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Si do te ishte jeta pa dashuri?   Wed Mar 19, 2008 10:38 am

Si mund te imagjinonit nje jete pa dashuri,mendimi im eshte se cdo gje do te duket si e turbull nje erresire e panjohur nga ndjenjat do te qendronte mbi koke.Mos e zgjas shume une nuk mund te jetoje pa dashuri.

Po mendimi juaj si do te ishte,do jetonit apo jo ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweetelbasanllie
Supermoderator
Supermoderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 31
Location : tirana
Job/hobbies : shkollare
Humor : coool
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te ishte jeta pa dashuri?   Wed Mar 19, 2008 12:40 pm

[po nuk munde te jetosh ti darku as te tjeret sjetojne dot...haha
jeta eshte dashuri duke filluar nga ato me te voglat e deri te dashurite me te medha ndaj nuk besoj se njerezit munden te jetojne pa te...une jeten pa dashuri do ta krahasoja me nje peisazh dimri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te ishte jeta pa dashuri?   Wed Mar 19, 2008 12:41 pm

ty larte ta mbeshtes mendimin Smile hahahaha

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
unikkatil
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 43
Age : 28
Registration date : 10/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te ishte jeta pa dashuri?   Thu Mar 20, 2008 12:53 pm

edhe un ty lart ta mbeshtes mendimin l()l

_________________
cdo njeri e ka nje zemer...rral cdo kush e perdor at zemer..po ti???duhet me e rujt se esht i vetmi sen qe ki.....................unikkatil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albania.yoo7.com
sweetelbasanllie
Supermoderator
Supermoderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 31
Location : tirana
Job/hobbies : shkollare
Humor : coool
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te ishte jeta pa dashuri?   Sat Mar 22, 2008 4:22 am

ore thoni mo mendimin tuaj cjone kto te mbeshtetme kshu... Laughing ....une nuk ia mbeshtes asnjerit prej jush mendimin.. No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si do te ishte jeta pa dashuri?   Fri Apr 04, 2008 12:28 pm

Pa dashuri do ishim bosh dhe te humbur qe ne lindje......Lindja e njeriut vjen nga nje dashuri:)
Do ishim njerez pa emocione,pa ndjenja...jo te kompletuar....Smund te jetojme pa dashuri No No

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si do te ishte jeta pa dashuri?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si do te ishte jeta pa dashuri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Romanca dhe Dashuria-
Kėrce tek: