AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum   Mon Mar 10, 2008 5:25 am

Pershendetje
Dua t'ju bej dhe nje here te ditur te gjithe pjesmaresve te ketij forumi qe duke qene se ky eshte nje forum SHQIPTAR gjuha e perdorur duhet te jete SHQIP. Ju lutem kini parasysh kete karakteristike te ketij forumi kur beni postimet tuaja. Gjithashtu, qe ky forum te jete i kendshem dhe interesant per te gjithe, ju lutem, mos i ktheni postimet ne replika personale chat-i. Postime te tilla do korrektohen ose fshihen.
Faleminderit te gjitheve per mirekuptimin.

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum   Mon Mar 10, 2008 5:25 am

Per te mos e ngarkuar forumin me nje informacion qe shume lehte mund te gjendet ne internet, tekstet apo fotot e kengetareve/grupeve te ndryshem do te hiqen. Do te lejohen vetem fotot qe jane marr nga vete anetaret.
Tekstet muzikore si edhe links me video te kengeve qe iu pelqejne me shume apo qe deshironi te pershendesni do te lejohen vetem tek tema "pershendetese", e cila do te mbyllet pasi te arrij nje numer te konsiderueshem postimesh.
Qellimi kryesor i ketij forumi eshte diskutimi per kengetaret, grupe dhe rryma te ndryshme te muzikes boterore te cilat mund t'i postoni ne temat qe jeni te interesuar.

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Sqarime pėr postimet nė kėtė forum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Kultura :: Muzika shqiptare :: Muzika botėrore-
Kėrce tek: