AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilin shfletues (browser) preferoni?

Shko poshtė 

Cilin shfletues (browser) preferoni?
Internet Explorer (Windows, Mac)
100%
 100% [ 3 ]
Mozilla (Windows, *nix)
0%
 0% [ 0 ]
Firefox (Windows, *nix
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
Konqueror (vetėm Linux/*nix)
0%
 0% [ 0 ]
Galeon (vetėm Linux/*nix)
0%
 0% [ 0 ]
MSN Explorer (Windows)
0%
 0% [ 0 ]
Browser i Sistemit Operativ Mac
0%
 0% [ 0 ]
Netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjetėr
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Cilin shfletues (browser) preferoni?   Wed Mar 19, 2008 12:06 pm

Cilin shfletues (browser) preferoni?

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Cilin shfletues (browser) preferoni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Shkenca :: Informatikė dhe Internet-
Kėrce tek: