AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendes....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sweetelbasanllie
Supermoderator
Supermoderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 31
Location : tirana
Job/hobbies : shkollare
Humor : coool
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Pershendes....   Wed Mar 19, 2008 12:47 pm

Pershendetni njeri tjetrin ne kete teme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweetelbasanllie
Supermoderator
Supermoderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 31
Location : tirana
Job/hobbies : shkollare
Humor : coool
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes....   Wed Mar 19, 2008 12:48 pm

pershendes darkun..gysin...bellen...kingun...baben...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes....   Thu Mar 20, 2008 1:40 pm

edhe une te pershendes yllo santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes....   Fri Mar 21, 2008 4:10 am

pershendes e gjithe antaret e forumit !

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes....   Thu Mar 27, 2008 5:55 am

Nje pershendetje keni edhe nga une...te gjithe ju me siper bounce

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes....   Mon Mar 31, 2008 5:57 am

persh kete lart se e kam xhan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweetelbasanllie
Supermoderator
Supermoderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 31
Location : tirana
Job/hobbies : shkollare
Humor : coool
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes....   Mon Mar 31, 2008 11:16 am

kisss per kto te gjithe siper meje....xhan xhan ju kam...

_________________
shi.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes....   Fri Apr 04, 2008 11:12 am

nje pershendetje per kingA, sweetelbansallie, dark, admin dhe te gjithe antaret Smile

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes....   Thu Apr 17, 2008 4:58 am

darku te kam xhan edhe une elbansalli i vogel Very Happy...te pershendes

e nje pershendetje edhe per admin, sweetelbansallije, baba,50 cent e te tjeret.


Ndersa per kingA nje pershendetje te madheeeeeeeeeeeeeeeeee lol!

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ERGYS07
Supermoderator
Supermoderator


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 27
Location : TIRANA
Job/hobbies : SPORTI
Humor : I KENAQUR
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes....   Thu Apr 17, 2008 2:56 pm

prsh sweet elbasanllien,,bellan ,kingun ,darkun dhe gjith ju te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes....   Fri Apr 18, 2008 7:42 am

te pershendes edhe une ty ergys Smile

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendes....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendes....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek: