AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Femrat Shqiptare moderne apo????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Femrat Shqiptare moderne apo????   Tue Mar 25, 2008 4:45 am

Si fillim ju kerkoj ndjese gjinise me te bute dhe me te bukur per hapjen e temes,po kisha deshire te di mendimet e juaja rreth femrave Shqiptare,si ju duken a jane te moderuara apo i ka mbuluar erresira e femrave te jashtme,dhe mundohen ti ndjekin ata por me duket se edhe i kane kalu.

Ju lutem jepni mendimin tuaj rreth kesaj,pa keqkuptime nga gjinia femerore Embarassed

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Femrat Shqiptare moderne apo????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek: