AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Raportoni kėtu.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Raportoni kėtu.   Mon Mar 10, 2008 5:39 am

Do ju lutesha te raportonit tek kjo teme shkrimet qe jan jasht teme,ofendime dhe shkrimet qe nuk jane brenda rregullave te forumit .
Mjafton te sillni ketu linkun ku jan bere ofendime dhe un do i fshi, kjo behet per ta mbajt sa me te paster kete nenforum nga ofendimet .

Ne kete nenforum nuk lejohet te shkruajn ata qe nuk i perkasin besimit islam pervecse nese kan ndonje pyetje (pa ironira dhe tallje) rreth Islamit.

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Raportoni kėtu.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Bota Shpirtėrore :: Komuniteti musliman-
Kėrce tek: