AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Peticion per Kosoven

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Peticion per Kosoven   Wed Apr 02, 2008 4:03 am

Peticion drejtuar Botes Arabe per njohjen e pavarsise se Kosoves

Ju ftoj qe te nenshkruani peticionin drejtuar Botes Arabe dhe Islame per njohjen
e shtetit te Kosoves.

Adresa ku mund t'a nenshkruani peticionin:
http://www.kosovateam.net


Shperndajeni te te gjithe, qe te mbledhim sa me shume nenshkrime dhe te ja dergojme TV Al Jazeera dhe institucioneve te Vendeve Arabe dhe Islame.

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Peticion per Kosoven
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Kultura :: Kulturė demokratike-
Kėrce tek: