AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje histori e lezteshme,por kujdes! permban nje fjalor plotesisht erotik.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Nje histori e lezteshme,por kujdes! permban nje fjalor plotesisht erotik.   Wed Apr 16, 2008 12:45 pm

Raporti perfekt seksual sipas femres:

Ajo arrin ne shtepine e tij 45 minuta me vonese,i rregulluar me zgjedhjen veshjes se tij.

Ai e pret ne smoking,muzika soft,drita te lehta qe vijne nga qirinjte me parfum,nje tufe e madhe me trendafila te kuq ofruar ne gjunje.Ajo buzeqesh e kenaqur e pranon homazhin e luleve.

Ne tavoline,darka e pregatitur nga ai,peshku ne pjatat e medha,aragoste dhe shampanje.E gjitha ne propzionet e kalibruar ne menyre perfekte per dieten e saj.

Ndez magnetofonin,duke mbushur shtepine me muziken e kenges se saj te preferuar,shtrenguar ne gjoksin e saj te ngrohte.

Poezi dashurie te shkruar posacerisht per te,ja pershperit ne vesh .Buze qe preken dhe pastaj me ne fund takohen ne nje pasion pa fund.Duart e tij pershkojne lehte trupin e saj.

Braktiset ne krahet e tij te forte.Ai qe e ngreh ne krah dhe con,gjithmone duke e pare ne sy,ne dhome,ku i pret nje krevat i mbuluar me atllasin e bardhe dhe plot me jastek te vegjel.E zhvesh dalengadale me puthje te avashta ne te tere trupin dhe e shtri lehte mbi jasteke.

Ai zhvishet ngadale si nje streeptiz profesionist,trupi statuje i tij qe rreshqet mbi trupin e saj dhe ndalon me gojen ne intimitetin e saj.

Ajo arrin kulmin e kenaqesise te pakten nja dy here,duke u perpjekur te mbaje deshirat e saj.

Viriliteti i tij e mbush,ajo e relaksuar,ai ben te gjithe punen,me embelsi dhe zhdervjelltesi.Ajo arrin shume orgazma,ne pritje te se tijes.

Ai e mbush me komplimente,ajo ndihet e bukur si nje engjell dhe e zjarrte si nje djall.Ndihet e shpaguar kur sheh se me hiret e saj ja del qe dhe ai te kete orgazem.

Ai qe shtrihet ne krevat prane saj dhe fillon ta perkedhel e ta puth derisa e ze gjumi ate.

Gjume i thelle si nje femije.Dhe ja te nesermen ai i sjell mengjesin ne krevat.

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Nje histori e lezteshme,por kujdes! permban nje fjalor plotesisht erotik.   Wed Apr 16, 2008 12:52 pm

Raporti perfekt seksual sipas mashkullit.

Arrin ne shtepine e saj,ajo i hap deren e veshur me sutjana qe nxjerr ne pah gjoksin e madh dhe zhartier pa breke.

Vihet ne dispozicion te tij dhe e shoqeron menjehere ne dhome.

Pasi ulet poshte kembeve te tij hap gojen ndjellese te saj.

Trimi qe eshte aty del nga strofulla krenar.Spontanisht del "oohhh" e admirimit te saj qe thote :"O zot cfare kafshe!.Do me hyj dot brenda??"

10 minuta pa orgazem dhe ajo qe i merr duart e tij dhe ja ve ne koken e saj dhe do te perdoret,orgazma e pare e saj pa kontakt fizik.

Kercitje e gishterinjve te tij dhe ajo ngrihet ne kembe.Nje tjeter kercitje gishtash dhe ato pak rroba qe kishte veshur ajo,bien ne toke.

Penetrimi i pare:Ai eshte ne kembe dhe rremben pas vetes.Ajo e mahnitur me virilitetin e tij.Ai e mban me krahet rreth belit dhe penisi i leviz brenda saj.Zgjatja 15 minuta.

Nderrim pozicioni:Stili qen 25 minuta,berrylat e saj te mbeshtetur mbi tavoline.Pjata dhe gota qe bien ne toke.Ajo ka orgazem cdo 30-40 sekonda
me renkime.

Nderrim pozicioni:Ne toke.stil misionar,zgjatja 23 minuta.Ajo vritet ne kemben e nje mobilje por shijon aq shume sa nuk e ve re.

Ajo nga kenaqesia dhe orgazmat e shumta merr pak pushim per te mbledhur forcat.

Shkon ne guzhine te pije dicka.Ka kaluar nje ore raport te vazhdueshem,edhe pse ben pushim ajo kerkon falje se "i djeg pak".I shkel syrin per te kuptuar ai se ka dhe mundesi te tjera.

Sodomia 30 minuta.Ajo arrin orgazem 20 here dhe i lutet ti jape shpulla se eshte nje femije e keqe.

Finalja e madhe.Lepirje dhe thithje duke bere dush.

Shlodhja e luftetarit (ai).Pi birre te ftohte duke pare golat ne TV.ajo ulur ne gjunjet e tij dhe i pershperit se eshte ndjere e q...vertet per here te pare ne jeten e saj.

Ai dhe pergjigja e tij,nje gromesime qe i pushperit asaj floket.

Fjete epokale,me gerrhitje trondtese.

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Nje histori e lezteshme,por kujdes! permban nje fjalor plotesisht erotik.   Wed Apr 16, 2008 12:54 pm

Ne realitet


Pasi pijn dicka ne klub,dalin duke qene se ne shtepine e asnjerit smund te shkojne,dalin te kerkojn.

Ajo e trembur dhe e krikesuar pranon jo me shume bindje te shkojne ne Hotel.

Puthen me force dhe pasion,ai e zhvesh me shpejtesi dhe e shtri ne krevat vajzen e cila e le ate qe ta bej.

Ai hipen siper saj dhe fillon te pompoje si cmendur.

Ajo e le ta beje kete per 10 sekonda,por i ve ne dukje se ne te vertet nuk e ka penetruar aspak.Fillon penetrimi.20 sekonda intens.Orgazma e tij.Shlodhja e luftetarit,ai merr fryme i djersitur siper saj,ajo e pasigurte nese ajo qe kenaqesi e shpejt ishte orgazma e saj terhiqet zvarre nga krevati dhe lahet pa ditur ku.

Ai rregullohet,vesh pantallonat dhe pyet "te pelqeu?"

Finalja e madhe:Ai mbushet pupagjel me shoket per naten e zjarrte qe kaloi.Ajo shoqes se ngushte konfuze,"ndodhi"


SmileSmileSmileSmileSmileSmile SmileSmileSmileSmileSmileSmile SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje histori e lezteshme,por kujdes! permban nje fjalor plotesisht erotik.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje histori e lezteshme,por kujdes! permban nje fjalor plotesisht erotik.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Romanca dhe Dashuria :: Eros Foto-
Kėrce tek: