AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per te gjithe ne!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Per te gjithe ne!   Thu Apr 17, 2008 4:48 am

Une ne rradhe te pare do desha te kerkoja antaret e ketij forumi Smile....administratoret dhe antaret e regjistruar,te cileve do tu kerkoja nje mbeshtetje te mire per nje aktivizim te sukses'shem te ketij forumi te ri.

Prandaj....Antare te humbur dhe ju te gjetur Very Happy.....behuni te gjalle se na ka marre malli...shkruani mendimet tuaja se keshtu ju ndjejme me prane Laughing ....pershendesni njerzit qe doni se keshtu do merrni e do jepni respekt dhe ngrohtesi lol! .......Forumi afron Jugun dhe Veriun e Shqiperise, afron tradita dhe shkembime kulturash e mendimesh.
Pra mos na harroni as ne dhe as njeri-tjetrin.....kjo eshte nje dritare e vogel qe bashkon hapsira te largta.....Kaperxen kontinete,dete dhe qiej per tju sjell sa me afer njerzve tuaj, gjuhes suaj meme, tokes tuaj.

Ju mirepresim

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ERGYS07
Supermoderator
Supermoderator


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 27
Location : TIRANA
Job/hobbies : SPORTI
Humor : I KENAQUR
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Per te gjithe ne!   Thu Apr 17, 2008 3:00 pm

un per vete ktu jam gjithmone bella ne dispozicionin tuaj dhe te forumit..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Per te gjithe ne!   Fri Apr 18, 2008 7:39 am

Smile Shume mire ergys e te falenderoj per kete Smile vazhdo keshtu Very Happy

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Per te gjithe ne!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per te gjithe ne!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Nė kėrkim tė personave tė humbur-
Kėrce tek: