AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 rregullore e kėtij nėnforumi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: rregullore e kėtij nėnforumi   Mon Mar 10, 2008 11:51 am

Me posht dua tju rikujtoj disa kritere te tjera qe aplikohen mbi temat dhe pse disa here ato fshihen, mbyllen apo kalojne per ne Koshin e Forumit:

. Te gjitha postimet qe nuk kane lidhje direkt me temen, shkaktojne replika pa vend dhe percjellin mesazhe qe bien ne kundershtim me vete permbajtjen e temes do moderohen pa ju njoftuar.

. Ky nenforum titullohet Shkenca dhe Jeta, pra do ju lutesha te respektoni kete profil dhe te shmagni tema qe nuk perfshihen ne kete kategori.

. Perseritja e temave me te njejten subjekt bie ne kundershtim me rregulloren e forumit dhe shkakton perseritje te bezdisura dhe kohe te humbur per anetaret qe i hartojne si dhe per ata qe i lexojne. Sigurohuni qe tema qe keni nder mend te hapni, nuk eshte e konsumuar me pare dhe nese eshte keshtu atehere mund te vazhdoni te pasuroni temen aktuale me informacion te ri. Ne rast te kundert shkrimet do moderohen ose do fshihen pa paralajmerim.

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
rregullore e kėtij nėnforumi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Shkenca :: Shkenca dhe jeta-
Kėrce tek: