AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum   Mon Mar 10, 2008 11:58 am

Pėrshėndetje te gjithėve,

Siē e nėnkupton edhe titulli i ketij nėnforumi, pyetjet e parashtruara nė kėtė nėnforum nuk mund tė trajtohen nga ēdo anėtar i forumit, sidomos kur nuk kanė njohuritė e duhura mbi psikologjinė. Nė tė njėjtėn kohė, nuk ėshtė nė dėshirėn e moderatorėve tė kėtij nėnforumi tė dekurajojnė pjesėmarjen e anėtarėve.

Me pak fjalė, nqs. nuk e ndjeni veten tė kualifikuar pėr tė dhėnė kėshilla mbi temat e hapura, mund tė merrni pjesė nė to duke shtjelluar temėn me pyetjet tuaja, por jo me kėshilla (te cilat shumė herė janė tė gabuara).

Gjithashtu, nė kėtė nėnforum nuk lejohen 'kėshilla' me karakter fetar apo citime librash tė shenjtė. Pėr tė ndarė njohuritė dhe besimet tuaja fetare mund tė frekuentoni forumet e posaēme.

Sė fundi, shumė njerėz qė parashtrojnė pyetje nė kėtė nėn-forum, nuk e bėjnė thjesht pėr kalim kohe, por sepse kanė probleme te cilat i drejtohen psikologut qe ėshte i specializuar tė ndihmojė ne shumicėn e rasteve. Pėr kėtė arsye, nqs. keni tendenca tė mos i merni temat me seriozitetin e duhur, atere bėni dėm me kontributin tuaj.

Tė gjitha postimet jashtė teme apo me tendenca mikro-fjalosje (chit-chat) do fshihen.

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Rubrikat :: Pyetni psikologun-
Kėrce tek: