AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullorja e Forumit tė Sportit!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Rregullorja e Forumit tė Sportit!   Mon Mar 10, 2008 12:01 pm

Forumi i sportit nė pėrgjithėsi dhe ai i futbollit nė veēanti ėshtė njė nga forumet mė tė vizituar nė Forumin Shqiptar. Mė poshtė do tė njiheni me rregulloren e kėtij forumi.


Kopjimi dhe botimi i materialeve apo artikujve nė forum.

Kopjimi i materialeve apo artikujve tė cilat merren nga faqe tė ndryshme nė internet, gjatė botimit tė tyre duhet tė shoqėrohen me burimin se nga ėshtė marrė lajmi. Forumi Shqiptar respekton tė drejtėn e autorit dhe si i tillė nuk lejon botimin e materialeve apo artikujve nėse ato nuk janė tė shoqėruara me burimet pėrkatėse. Nė botėn e futbollit tė rejat nuk kanė tė sosur, kjo nuk do tė thotė qė tė gjitha shkrimet qė botohen nėpėr gazeta duhet ti botojmė nė forum.

• Nė forum mund tė servirni ato artikuj qė mendoni se vėrtet ja vlen tė diskutohen apo sjellin interes tek anėtarėt.
• Nuk lejohet tė kopjoni dhe botoni artikuj nė forum nėse ato nuk shoqėrohen me opinionin tuaj personal.


Pjesmarrja dhe diskutimet tek temat e ekipeve.

Nė forum lejohet hapja e temave pėr klubet pėrkatėse. Tė gjithė anėtarėt janė tė lirė tė marrin pjesė nėpėr temat e diskutimeve duke dhėnė opinionet dhe komentet e tyre, por duhet tė kenė parasysh disa pika:

1. Tė respektojnė tifozėt 'vendas' dhe tė mos krijojnė tension nė temė.
2. Tė diskutojnė mbi ecurinė e skuadrės dhe jo tė ndryshojnė subjetin e temave.
3. Gjatė postimeve tė mos pėrcjellin mesazhe ofenduese, (mos respektimi i kėtij rregulli nga anėtarėt do tė sjellė edhe pėrjashtimin e tyre nga Forumi i Sportit). Forumi Shqiptar nuk ėshtė arenė ku mund tė ofendoheni apo grindeni.Pjesmarrja nė Forumin e Sportit do tė thotė se keni pranuar tė respektoni rregulloren e mėsipėrme. Mos respektimi i saj do tė shoqėrohet me paralajmėrime deri nė pėrjashtimin e anėtarėve nga ky Forum.

Diskutime tė kėndshme dhe ju urojmė me fitoren e ekipit tė zemrės.

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Rregullorja e Forumit tė Sportit!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Sporti dhe sportdashėsit :: Futbolli-
Kėrce tek: