AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ligji dhe Maliqi i ri tek Forumi i Humorit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Ligji dhe Maliqi i ri tek Forumi i Humorit   Mon Mar 10, 2008 12:04 pm

Rregullat ne forumin e humorit jane shume te thjeshta:

1. Shkruaj dicka qe kur e lexon te ben te qeshesh!

2. Shkruaje ne shqip se forumi shqiptar nuk di gjuhe te huaja!

3. Mos na sillni humor inglez dhe kinez nga Interneti se kemi ate tonin ne!

4. Mos sillni foto njerezish te zhveshur dac, se do tu nxjerrim me shkelma nga forumi!

5. Nuk do te ishte me mire qe barsaletat tuaja ti hidhnit te gjitha ne nje teme qe njerezit te qeshin me ju dhe jo me te tjeret?!

6. Edhe budallai di te qeshi por vetem i zgjuari di qe ne vend te komenteve nga nje rresht ne forum ti japi nje vleresim personit qe i ka hedhur ato barsaleta ne forum.

7. Azmatiket qe ngelen pa fryme nga te qeshurat mund te kontaktojne njerin prej moderatoreve qe tu japi ajer me paf paf!!!

8. Ai anetar qe hyn ne kete forum e nuk qesh eshte shume i zgjuar per te marre pjese ne forumin shqiptar!

9. Qeshu Rini, Forumi i humorit eshte i juaji!

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Ligji dhe Maliqi i ri tek Forumi i Humorit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Argėtim & zbavitje :: Humor shqiptar-
Kėrce tek: