AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kalendari i garave 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Kalendari i garave 2008   Mon Mar 10, 2008 1:00 pm

2008 GRAND PRIX CALENDAR

Australia 16 March Melbourne

Malaysia 23 March Sepang

Bahrain 06 April Sakhir

Spain 27 April Barcelona

Turkey 11 May Istanbul

Monaco 25 May Monte Carlo

Canada 08 June Montreal

France 22 June Magny-Cours

Great Britain 06 July Silverstone

Germany 20 July Hockenheim

Hungary 03 August Hungaroring

Europe 24 August Valencia

Belgium 07 September Spa-Francorchamps

Italy 14 September Monza

Singapore* 28 September* Singapore*

Japan 12 October Mount Fuji

China 19 October Shanghai

Brazil 02 November Interlagos

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Kalendari i garave 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Sporti dhe sportdashėsit :: Formula 1-
Kėrce tek: