AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sofra Elbasanit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
50_cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 38
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Sofra Elbasanit   Wed Mar 12, 2008 11:04 am

Mire se vini ne sofren me te nxehte te forumit tone .

Nje pershendetje speciale per te gjithe elbasanllinjte .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BABA

avatar

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 34
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sofra Elbasanit   Wed Mar 12, 2008 4:05 pm

Ec aty e ke myt fare , po mar shkallet mos lagem un:p


Ajde Tpershendes dhe un ty Patrriot SmileRespekte tgjithve (:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sofra Elbasanit   Thu Mar 20, 2008 1:52 pm

pershendejte elbasaniiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sofra Elbasanit   Thu Apr 17, 2008 4:54 am

Pershendetje ju elbansallinj siper.........po nga keni humbur keshtu eeee??

Baba, 50 cent dhe dark me kaq e late ju ore eeeeeeeee u lodhet ahahahha.....hajde pra edhe merrni elbansallinj te tjere qe te mbushet sofra Smile

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sofra Elbasanit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sofra Elbasanit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Bashkėpatriotėt e mi nė botė :: Shqipe nga Shqipėria-
Kėrce tek: