AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aktorja/aktori juaj i preferuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
50_cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 38
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Aktorja/aktori juaj i preferuar   Wed Mar 12, 2008 11:07 am

Cili eshte aktori ose aktorja juaj e preferuar ? shqiptare ose te huaj .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aktorja/aktori juaj i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Kultura :: Kinematografia dhe televizioni-
Kėrce tek: