AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Seria A Italiane

Shko poshtė 
AutoriMesazh
50_cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 38
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Seria A Italiane   Wed Mar 12, 2008 11:08 am

Kampionati Italian i futbollit komente,rezultate .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Seria A Italiane
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Sporti dhe sportdashėsit :: Futbolli-
Kėrce tek: