AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BundesLiga Gjermane

Shko poshtė 
AutoriMesazh
50_cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 38
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: BundesLiga Gjermane   Wed Mar 12, 2008 11:09 am

Kampionati BundesLiga Gjermane e futbollit , komente,rezultate , debate rreth ketij kampionati .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
BundesLiga Gjermane
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Sporti dhe sportdashėsit :: Futbolli-
Kėrce tek: