AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Super liga shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
50_cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 38
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Super liga shqiptare   Wed Mar 12, 2008 11:14 am

Kampionati Shqiptar i futbollit .
Lajme
Komente
Rezultate
Debate

Gjithcka rreth kampionatit tone .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Super liga shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Sporti dhe sportdashėsit :: Sporti shqiptar-
Kėrce tek: