AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mirese ju gjeta..faleminderit :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Mirese ju gjeta..faleminderit :)   Wed Mar 12, 2008 2:30 pm

Pershendetje te gjitheve.

Une jam bella nga Elbasani Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BABA

avatar

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 34
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese ju gjeta..faleminderit :)   Wed Mar 12, 2008 3:57 pm

Mir se na ke ardhur bella,
ja kalofsh sa ma mir midis shoqerise tone (:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese ju gjeta..faleminderit :)   Thu Mar 13, 2008 1:41 am

Mire se erdhe yllo

muahhhhhhhh yvi ime

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
unikkatil
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 43
Age : 28
Registration date : 10/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese ju gjeta..faleminderit :)   Thu Mar 13, 2008 1:49 am

ta hanksha zemren moj elbasanllie...mire se erdhe...........puc puc

_________________
cdo njeri e ka nje zemer...rral cdo kush e perdor at zemer..po ti???duhet me e rujt se esht i vetmi sen qe ki.....................unikkatil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albania.yoo7.com
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese ju gjeta..faleminderit :)   Thu Mar 13, 2008 8:12 am

mire se erdhe bella stela[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweetelbasanllie
Supermoderator
Supermoderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 31
Location : tirana
Job/hobbies : shkollare
Humor : coool
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese ju gjeta..faleminderit :)   Sat Mar 15, 2008 8:18 am

hi bella...uffffff miresetegjeta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa

avatar

Female
Numri i postimeve : 46
Age : 33
Location : grece
Job/hobbies : studente
Humor : fine
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese ju gjeta..faleminderit :)   Wed Mar 19, 2008 5:12 am

mire se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese ju gjeta..faleminderit :)   Wed Mar 26, 2008 9:36 am

Faleminderit te gjitheve dhe ju mirse erdhet......dhe pak nga pak te gjithe bashke e te tjere ta bejme forumin aktiv dhe nje ambjent te kendshem Smile

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ERGYS07
Supermoderator
Supermoderator


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 27
Location : TIRANA
Job/hobbies : SPORTI
Humor : I KENAQUR
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese ju gjeta..faleminderit :)   Wed Mar 26, 2008 11:22 am

mire se erdhe vajza me e zgjuar qe un kam njohur ndonjihere.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese ju gjeta..faleminderit :)   Mon Mar 31, 2008 5:53 am

mire se erdhe moj goc elbasani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mirese ju gjeta..faleminderit :)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mirese ju gjeta..faleminderit :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: