AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ERDHA DHE UN GYSI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ERGYS07
Supermoderator
Supermoderator


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 27
Location : TIRANA
Job/hobbies : SPORTI
Humor : I KENAQUR
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: ERDHA DHE UN GYSI   Sat Mar 15, 2008 10:02 am

PERSHENDETJE TE GJITHEVE,,UNE JAM ERGYSI,,,JAM GJIMNAZIST NE VIT TE 3 PRA JAM 17 VJEC,,HOBI IM ESHTE SPORTI DHE ME PELQEN SHUME TE NOTOJ...
PER CDO GJE TJETER QE MUND TJU INTERESOJE MUND TE PYESNI???
PRSH KING_ARTHUR DHE DARK_ANGEL QE BESOJ SE ME NJOHIN SE CILI JAM..PO PA HARRUAR JU PRSH DHE TE GJITHE JU TE TJERVE DHE SHPRESOJ QE TJA KALOJME MIRE NE SHOQERINE E NJERI-TJETRIT...... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
King_Arthur

avatar

Male
Numri i postimeve : 363
Age : 33
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   Sat Mar 15, 2008 11:17 am

mire se erdhe dhe faleminderit qe pranove ftesen Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   Sat Mar 15, 2008 11:37 am

mire se erdhe bishe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ERGYS07
Supermoderator
Supermoderator


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 27
Location : TIRANA
Job/hobbies : SPORTI
Humor : I KENAQUR
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   Sat Mar 15, 2008 12:09 pm

mire te ju gjeta juve lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweetelbasanllie
Supermoderator
Supermoderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 31
Location : tirana
Job/hobbies : shkollare
Humor : coool
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   Sun Mar 16, 2008 7:50 am

gyso mireseerdhe ylli....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unikkatil
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 43
Age : 28
Registration date : 10/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   Sun Mar 16, 2008 7:55 am

pershendetje

_________________
cdo njeri e ka nje zemer...rral cdo kush e perdor at zemer..po ti???duhet me e rujt se esht i vetmi sen qe ki.....................unikkatil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albania.yoo7.com
ERGYS07
Supermoderator
Supermoderator


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 27
Location : TIRANA
Job/hobbies : SPORTI
Humor : I KENAQUR
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   Mon Mar 17, 2008 2:37 pm

sweetelbasanllie shkruajti:
gyso mireseerdhe ylli....


mire se te gjeta rrusho
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ERGYS07
Supermoderator
Supermoderator


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 27
Location : TIRANA
Job/hobbies : SPORTI
Humor : I KENAQUR
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   Mon Mar 17, 2008 2:38 pm

unikkatil shkruajti:
pershendetje

prsh dhe ti dhe mire se te gjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   Tue Mar 18, 2008 5:27 am

mire se na ke ardh mes nesh .

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
ERGYS07
Supermoderator
Supermoderator


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 27
Location : TIRANA
Job/hobbies : SPORTI
Humor : I KENAQUR
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   Tue Mar 18, 2008 12:04 pm

mire se te gjeta admin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa

avatar

Female
Numri i postimeve : 46
Age : 33
Location : grece
Job/hobbies : studente
Humor : fine
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   Wed Mar 19, 2008 5:10 am

mire se ke ardh .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ERGYS07
Supermoderator
Supermoderator


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 27
Location : TIRANA
Job/hobbies : SPORTI
Humor : I KENAQUR
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   Wed Mar 19, 2008 11:12 am

mire se te gjeta anisa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ERDHA DHE UN GYSI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ERDHA DHE UN GYSI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: