AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lexoni kėtu pėrpara se tė postoni!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Lexoni kėtu pėrpara se tė postoni!   Mon Mar 10, 2008 5:09 am

Ėshtė vėnė re qė disa anėtarė hapin tema kėtu duke kaluar nė chit-chat dhe duke bėrė shaka.

Si nga vetė emri i forumit, ėshtė njė forum mė shumė se serioz.

Ju lutemi tė mos hapni mė tema tė tilla.... nė tė kundėrt do merren masa pėr ata anėtarė tė cilet do thyejnė kėtė rregull.

Shumė zemra qajnė..... Anėtarė tė tjerė vinė ketu e derdhin lot pasi kėrkojnė tė afėrmit e tyre. Nuk ju kėrkohet tė bėni njė gjė tė tillė, por kjo nuk do tė thotė se jeni tė lirė tė "talleni" apo tė kaloni temat nė chit-chat.

Tek temat duhet tė shkruani vetėm nė ato raste kur mendoni se vėrtet mund ti vini nė ndihmė dikujt!

Faleminderit pėr mirėkuptimin!

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Lexoni kėtu pėrpara se tė postoni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Nė kėrkim tė personave tė humbur-
Kėrce tek: