AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ufot a egzistojne ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
King_Arthur

avatar

Male
Numri i postimeve : 363
Age : 32
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Ufot a egzistojne ?   Sat Mar 15, 2008 12:12 pm

A mendoni ne egzistencen e qenieve te tjera pervec nesh ? ose alienet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ufot a egzistojne ?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Shkenca :: Shkenca dhe jeta :: Fenomene Paranormale-
Kėrce tek: