AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lexoni kėtu pėrpara se tė postoni!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Lexoni kėtu pėrpara se tė postoni!   Mon Mar 10, 2008 5:11 am

Mirė se vini, nė kėtė temė kėrkoj tė njiheni me disa rregulla mbi kėtė forum dhe 3 pika kryesore pėrsa i perket temave tė cilat ju do hapni.

1. Kontrolloni arkivėn: Kėrkojmė tė kontrolloni arkivėn pėr njė arsye tė thjeshtė. Nėse tema qė ju kėrkoni tė hapni ndodhet e hapur nė kėtė forum ju do tė kurseni kohė duke postuar dhe do mund tė merrni ndihmėn mė shpejt.
2. Pėrshkrim i saktė: Nėse ju bėni njė pėrshkrim sa mė tė qartė dhe saktė tė problemit tuaj, do tė kurseni kohėn e anėtarėve. Anėtarėt do ta kene mė tė thjeshtė tju vinė nė ndihmė.
3. Njė titull pėrshkrues: Njė titull pėrshkrues mbi problemin tuaj do tė ngjallė interesin e anėtarėve nėse janė nė gjendje apo tė gatshėm tju ndihmojnė rreth problemit tuaj. Pra shkurt, titulli i temės tė jetė nė pėrmabajtjen e problemit tuaj dhe jo: [ndihmė shpejt, mė ndihmoni, etj.].

• Temat qė do tė hapen pa dashur/gabimisht nė kėtė forum, do kalohen nė forumet pėrkatėse. Postimet jashtė pėrmbajtjes sė temės do tė fshihen.

• Shkėmbimi i adresave nė forum ėshtė i ndaluar, adresat shkėmbejini me mesazhe private. Postimet qė kanė adresa nė pėrmbajtjen e tyre do tė fshihen automatikisht dhe anėtarėt do tė paralajmėrohen!


Ju uroj sa mė pak probleme e sa mė shumė pasion pėr tu ardhur nė ndihme anėtarėve.

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Lexoni kėtu pėrpara se tė postoni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek: