AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Para se tė shkruani nė kėtė forum!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Para se tė shkruani nė kėtė forum!!   Mon Mar 10, 2008 5:13 am

Sic ndoshta e vute re, shume tema jane bashkuar ne tema te perbashketa te titulluara "Pershendetje per Forumistet". Kjo per disa arsye :

1. Nuk eshte nevoja te hapim 100 tema thjeshte per te thene "Edhe une" - "Edhe une".

Nq se keni respekt per nje anetar mjafton ti dergoni nje mesazh privat. Forumi ka me mijra vizitore, dhe nq se do hapnim nga nje teme speciale per te gjithe nuk do kishim me mundesi te ndiqnim rradhen e temave.

2. Kur pershendesni, shprehuni mos tju vije turp Smile Thoni me shume se "Pershendes X", pasi qe eshte pershendejte kuptohet nga vete titulli i forumit, pervec asaj fjale ju nga ana tuaj cfare doni te thoni per personin...?

3. Eshte mire te kete tema per ditelindje ne forum, ose dhe tema pershendetje per raste te vecanta si martesa, diplomime etj, por nuk ja vlen qe ne keto tema te fillojme te pyesim si e kane dhe gjyshin dhe gjyshen te pershendeturit.


4. Ju lutem shkruani vetem SHQIP.Nq se keni pyetje apo ide te tjera per kete forum i mirepres.

Te nderuar antare dhe pjestare te ketij nenforumi,dua te bej te qarte, se rregullorja duhet zbatuar rreptesisht,ne te cilen vijon me poshte:

1. Pershendetjet dhe urimet, per ditelindje do te qendrojne te hapura per 8 dite, pastaj do te mbyllen.
2. Temat e perseritura, te hapura nga anetare te ndryshem do te bashkohen me temen e hapur me pare, vetem nqs permbajtja e temes ja vlen, nqs veprohet ndryshe , tema do te hidhet ne koshin e forumit.
3. Mundohuni te mos perdorni chit-chat, ne lidhje me pergjigjet tuaja.
4. Anglishtja apo gjuhe te tjera, do moderohen rreptesisht. Gjuha e forumit eshte shqipja.

Shenim:

Per c`do paqartesi ne lidhje me temat,apo postime tuaja mos hezitoni te pyesni,duke pasur parasysh rregulloren ne fillim.

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Para se tė shkruani nė kėtė forum!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek: