AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aktori/aktorja juaj e preferuar ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Hot_Girl

avatar

Female
Numri i postimeve : 3
Age : 33
Location : uk
Job/hobbies : hot
Humor : sexy
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Aktori/aktorja juaj e preferuar ?   Wed Mar 19, 2008 3:45 am

Aktori/aktorja juaj e preferuar ?

per mua eshte Antonio Banderas vdes per te . cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aktori/aktorja juaj e preferuar ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Kultura :: Kinematografia dhe televizioni :: Kino-Televizioni nėpėr Botė-
Kėrce tek: