AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pėrshėndetje vizitorėve tė romancės.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Pėrshėndetje vizitorėve tė romancės.   Mon Mar 10, 2008 5:14 am

1.Nese jeni te rinj ne nen-forumin e Romances ju keshillojme te hidhni nje sy dhe nen-forumeve te tjera,keshtu do keni nje ide me te qarte ne lidhje me tematiken e ketij nen-forumi.(ne kete forme evitojme tema qe hapen tek vendi i gabuar etj.)

2.Para se te hapni nje teme kontrolloni nese tema nuk eshte hapur me pare nga nje anetar tjeter i ketij nen-forumi.Temat e perseritura do spostohen tek PDG ose tek Koshi i Forumit.

3.Gjuha qe perdoret ne nen-forumin e Romances eshte SHQIP !

4.Ndalohen fyerjet e cdo lloji ndaj anetareve te forumit.


5.Ndalohet chit-chatti.

6.Butoni « cito » ju vjen ne ndihme nese postimi i anetarit te cilit doni ti pergjigjeni ndodhet disa faqe me pare,jeni te lutur te mos keqperdorni kete mjet ndihme kur s’eshte e nevojeshme.

7.Moderatoret dhe Super Moderatoret e ketij nen-forumi do bejne te pamunduren te lajmerojne per fshirjet ose moderimet ne tema te caktuara,duke marre parasysh fluksin e madh te vizitoreve ne kete nen-forum s’do jete perhere e mundur.Ju kerkojme ndjese paraprakisht per kete.

8.Postimi I imazheve ne kete nen-forum nuk eshte I keshilluar ngaqe ngadaleson hapjen e Forumit per disa anetare.Natyrisht ka raste ne te cilat postuesi mund te beje te qarte idene e tije vetem nepermjet nje imazhi dhe stafi do kete kuptim te plote per raste te tilla.


Kam vėnė re qė ka filluar tė rritet ndjeshėm pėrdorimi i gjuhės sė huaj nė kėtė nėnforum, qoftė ai i gjuhės angleze. Pėrdorimi i gjuhės sė huaj duhet tė jetė sa mė i pakėt, nuk duhet tė diskutoni nė gjuhė tė huaj (duke pėrjashtuar raste tė veēanta).

Nė disa postime shoh qė i drejtoheni njėri-tjetrit nė gjuhė tė huaj, pra jo nė gjuhėn shqipe.
Ju kėrkoj qė gjatė postimit tė mesazheve tuaja tė shkruani nė gjuhėn shqipe.

Ju falenderoj pėr kohėn qė shpenzoni duke pasuruar kėtė forum me komente dhe opinione nga mė tė ndryshmet.

Gjithė tė mirat.

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Pėrshėndetje vizitorėve tė romancės.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Romanca dhe Dashuria-
Kėrce tek: