AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gezuar ditelindjen BaBa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Gezuar ditelindjen BaBa   Thu Apr 17, 2008 5:09 am

Sot BABA mbush 24 vjec Very Happy.....duke shpresuar te mos kem lexuar gabim diten Smile

BABA te uroj gezuar ditelindjen dhe cdo gje te mire e te bukur te kesaj jete......befsh qejf sot dhe e festofsh kete dite te vecante per ty me ke te doje shpirti lol!


U befsh 100 vjec BABA

_________________
Miqesia: eshte personi qe vjen kur pjesa tjeter e botes iken!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ERGYS07
Supermoderator
Supermoderator


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 27
Location : TIRANA
Job/hobbies : SPORTI
Humor : I KENAQUR
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar ditelindjen BaBa   Thu Apr 17, 2008 2:54 pm

edhe 100 lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gezuar ditelindjen BaBa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek: