AbaniaForum  - Portalli


ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Tema Fundit
» Personi Siper
AbaniaForum - Portalli Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 6:28 am nga ERGYS07

» Pershendes....
AbaniaForum - Portalli Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 7:42 am nga bella

» Per te gjithe ne!
AbaniaForum - Portalli Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 7:39 am nga bella

» Gezuar ditelindjen BaBa
AbaniaForum - Portalli Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 2:54 pm nga ERGYS07

» Sofra Elbasanit
AbaniaForum - Portalli Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 4:54 am nga bella

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigator
free forum
Reklama
www.kfelbasani.com
Publicitet
www.elbasani.com
ciao...........
AbaniaForum - Portalli Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 4:05 am nga milanisti
ckemi un jam milanisti jam nga fieri jam 18 vjec....ja kalofshi mire mes meje

Komentet: 4
Ckemi
AbaniaForum - Portalli Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 3:41 am nga Hot_Girl
Urime per forumin dhe per drejtuesin Smile

Ishalla sa me shume users Smile

London Uk


Komentet: 6
hi people
AbaniaForum - Portalli Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 3:39 am nga Anisa
Mire se ju gjej kalamaja

Ishalla tja kaloj mire me ju ketu Wink


Komentet: 7
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
AbaniaForum - Portalli Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 2:07 pm nga R.e.b.e.l
une jam tani nga durrsi

Komentet: 5
mire se ju gjeta
AbaniaForum - Portalli Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 1:50 pm nga fantasy_girl
mire se ju gjeta ne radhe te pare dhe tja kaloj mire me ju.

quhem ana
mosha 18
nga milano


Komentet: 8
Sondazh
Cilin shfletues (browser) preferoni?
Internet Explorer (Windows, Mac)
AbaniaForum - Portalli Vote_lcap100%AbaniaForum - Portalli Vote_rcap
 100% [ 3 ]
Mozilla (Windows, *nix)
AbaniaForum - Portalli Vote_lcap0%AbaniaForum - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Firefox (Windows, *nix
AbaniaForum - Portalli Vote_lcap0%AbaniaForum - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Opera
AbaniaForum - Portalli Vote_lcap0%AbaniaForum - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Konqueror (vetėm Linux/*nix)
AbaniaForum - Portalli Vote_lcap0%AbaniaForum - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Galeon (vetėm Linux/*nix)
AbaniaForum - Portalli Vote_lcap0%AbaniaForum - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
MSN Explorer (Windows)
AbaniaForum - Portalli Vote_lcap0%AbaniaForum - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Browser i Sistemit Operativ Mac
AbaniaForum - Portalli Vote_lcap0%AbaniaForum - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
AbaniaForum - Portalli Vote_lcap0%AbaniaForum - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tjetėr
AbaniaForum - Portalli Vote_lcap0%AbaniaForum - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 3
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 40 mė Sun Aug 06, 2017 8:50 pm
Statistikat
Forumi ka 36 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Dark_Night

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1022 artikuj v 185 temat
Reklama
Www.gazeta55.net