AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 234
Age : 33
Location : Michigan
Job/hobbies : Admin
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum.   Mon Mar 10, 2008 11:53 am

Pėrshėndetje tė gjithėve,

Kam vėnė re kohėt e fundit qė janė shumuar temat e reja tė cilat pėrbėhen me citime artikujsh tė mara nga gazeta/revista tė ndryshme. Diēka e tillė ėshtė normale pėr forumin "Shtypi i dites" por jo kėtu.

Ne rastin kur njė anėtar vendos tė postojė dhe tė trajtojė nga ana filozofike/psikologjike/sociologjike njė artikull gazete, duhet qė postuesi i temės tė japi kontributin vetiak nė temė duke komentuar/kritikuar mbi temėn e hapur. Nė njė rast tė tillė stimulohet edhe dialogu dhe bashkėbisedimi me anėtarė tė tjerė.

Tema tė cilat pėrbėhen thjesht nga citime/artikuj tė pashoqėruara me mendimet dhe analizėn pėrkatėse do shpėrngulen nė forume tė tjera ose do fshihen.

Gjithashtu, postimet me karakter fetar dhe citimet nga Bibla dhe Kurani do fshihen si tė papėrshtatshėm . Pėr tė shtjelluar besimet tuaja personale mund tė frekuentoni nėn-forumet e posaēme.

Gjithashtu, gjuha perkatese e ketij forumi eshte shqip dhe vetem shqip

_________________
ADMIN ALBANIA FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.yoo7.com
 
Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Shkenca :: Filozofi-psikologji-sociologji-
Kėrce tek: