AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hi..........

Shko poshtė 
AutoriMesazh
King_Arthur

avatar

Male
Numri i postimeve : 363
Age : 33
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: hi..........   Fri Mar 14, 2008 6:14 am

Nje pershendetje dhe nga une Smile

ika une tani se kam pune Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweetelbasanllie
Supermoderator
Supermoderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 31
Location : tirana
Job/hobbies : shkollare
Humor : coool
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: hi..........   Sat Mar 15, 2008 8:14 am

alamet avatari...hajt mire se te gjeta..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unikkatil
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 43
Age : 28
Registration date : 10/03/2008

MesazhTitulli: Re: hi..........   Sat Mar 15, 2008 10:39 am

mire se na erdhe

_________________
cdo njeri e ka nje zemer...rral cdo kush e perdor at zemer..po ti???duhet me e rujt se esht i vetmi sen qe ki.....................unikkatil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albania.yoo7.com
Anisa

avatar

Female
Numri i postimeve : 46
Age : 33
Location : grece
Job/hobbies : studente
Humor : fine
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Re: hi..........   Wed Mar 19, 2008 5:12 am

mire se na erdhe

dhe shume shpejt ike :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hi..........   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi..........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: