AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kushtetuta e Republikės sė Shqipėrisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anisa

avatar

Female
Numri i postimeve : 46
Age : 33
Location : grece
Job/hobbies : studente
Humor : fine
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Kushtetuta e Republikės sė Shqipėrisė   Wed Mar 19, 2008 4:57 am

Kėtu mund tė lexoni Kushtetutėn e RSHsė tė plotė, dhe ta shfletoni saherė ju duhet nė ndihmė pėr ndonjė kėrkim, ose paqartėsi qė keni. Kjo ėshtė kushtetuta e 1998, dmth nuk pėrmban ndryshimet e mėtejshme. Tek ky post, dmth posti #1 mund tė shihni Pėrmbajtjen, dhe mjafton tė klikoni tek vargjet e nėnvizuar pėr tė shkuar nė atė faqe.
Lexim tė kėndshėm!


KUSHTETUTA E REPUBLIKĖS SĖ SHQIPĖRISĖ
faqja nė internet: http://www.parlament.al/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kushtetuta e Republikės sė Shqipėrisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Kultura :: Kulturė demokratike-
Kėrce tek: