AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ē'farė ėshtė dashuria?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DarkAngel
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 171
Age : 29
Location : -_^
Job/hobbies : Tallje bythe me paramendim
Humor : coool
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Ē'farė ėshtė dashuria?   Wed Mar 19, 2008 10:31 am

cfare eshte dashuria per ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweetelbasanllie
Supermoderator
Supermoderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 31
Location : tirana
Job/hobbies : shkollare
Humor : coool
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'farė ėshtė dashuria?   Sat Mar 22, 2008 4:24 am

dashuria eshte budallallek darku...te budallalleps.... Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bella
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 38
Location : Shqiperi
Job/hobbies : live my life
Humor : solare
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'farė ėshtė dashuria?   Tue Mar 25, 2008 5:17 am

Dashuria per mua eshte.............jeta.......jane dy zemra qe bashkohen ne nje...jane dy jete qe behen nje......Eh dashuria eshte sa e cmendur aq dhe e mrekullueshme.[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ē'farė ėshtė dashuria?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ē'farė ėshtė dashuria?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AbaniaForum  :: Me prane Njeri Tjetrit :: Romanca dhe Dashuria-
Kėrce tek: