AbaniaForum

ALBANIA FORUM
 
ForumPortalliCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Historia shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Arkeologji/antropologji

Ju ftojme qe te pasuroni kete forum me shkrime, artikuj, diskutime mbi arkeologjine, antropologjine shqiptare apo boterore.
Moderatorėt: sweetelbasanllie, ERGYS07
25Thu Apr 03, 2008 4:55 am
Admin Qytetet Antike
Asnjė mesazh i ri

Historia botėrore

Ne kete forum mund te sillni dokumenta apo shkrime ne gjuhen shqipe qe hedhin drite mbi historine e shteteve nga mbare bota.
Moderatorėt: sweetelbasanllie, ERGYS07
24Tue Apr 01, 2008 12:46 pm
Admin Shtetet dhe kryeqytetet e botes
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 2Admin380prej Thu Apr 03, 2008 5:00 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Admin269prej Thu Apr 03, 2008 4:51 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Admin254prej Thu Apr 03, 2008 4:41 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin619prej Wed Apr 02, 2008 4:06 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin1352prej Tue Apr 01, 2008 12:33 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7Admin1211prej Fri Mar 28, 2008 4:15 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės